Egypt - vyhledat zájezdy

Egypt – informace o zájezdech

Denně aktualizovaná nabídka zájezdů více než 300 renomovaných a pojištěných cestovních kanceláří působících na českém a slovenském trhu. Šetří tak váš čas, který byste museli věnovat procházení různě koncipovaných katalogů jednotlivých cestovních kanceláří a agentur. Za zájezd nezaplatíte ani o korunu více než v cestovní kanceláři. Zájezdy prodává společnost Invia.cz.

Pohodlně, přehledně a vše na jednom místě

Zkušené operátorky v kontaktním centru Invia.cz kvalitně a ochotně poradí. Nabídku zájezdů si můžete prohlížet 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, kdekoliv vás napadne – doma, v práci či kavárně. Všechny zájezdy do Egypta si můžete vzájemně porovnat na jediném místě a během několika okamžiků.

Hurghada - zájezdy
Sharm el Sheikh - zájezdy
Marsa Alam - zájezdy
Dahab - zájezdy
Taba - zájezdy
Safaga - zájezdy

Informovanost o zájezdech do Egypta

Předpokladem příjemné dovolené je také dobrá informovanost o podmínkách pobytových míst. Podmínky účasti na zájezdech a vzájemná práva a povinnosti vznikající mezi klientem a cestovní kanceláří stanoví "Všeobecné smluvní podmínky" dané cestovní kanceláře, která zájezd pořádá. Úplné znění podmínek, pokyny a doplňující informace obdržíte vždy spolu s návrhem cestovní smlouvy po objednání zájezdu od společnosti Invia.cz.